ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΣ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΧΟΡΟΣ, Κυριακή, 26 Φεβρουαρίου 2017

Το Μουσείο Κλασικού & Ιστορικού Αυτοκινήτου και η Λέσχη Ιστορικών και Κλασικών Οχημάτων Κύπρου (Λ.Ι.Κ.Ο.Κ), σας προσκαλούν στον Παραδοσιακό Καρναβαλίστικο Χορό που διοργανώνουν την τελευταία Κυριακή του Καρναβαλιού, 26 Φεβρουαρίου 2017. Ο χορός θα πραγματοποιηθεί στο ξενοδοχείο Curium Palace και  αρχίζει στις 8:30μ.μ.

Η είσοδος είναι 35ευρώ για ενήλικες και 18 για παιδιά και περιλαμβάνει πλούσιο δείπνο μπουφέ με απεριόριστο κυπριακό ποτό και κλήρωση με πλούσια δώρα.

Ελάτε να διασκεδάσουμε και να χορέψουμε στους ξέφρενους και παραδοσιακούς ρυθμούς του καρναβαλιού.
Συντροφιά στη διασκέδαση θα μας κρατήσουν με ζωντανή μουσική ο Άριστος Μοσχοβάκης και οι μουσικοί του.

Για πληροφορίες και κρατήσεις επικοινωνήστε με το Μουσείο Κλασικού & Ιστορικού Αυτοκινήτου στο τηλέφωνο 7000 9000.

Εισιτήρια προπωλούνται:
Μουσείο Κλασικού & Ιστορικού Αυτοκινήτου,